1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kush Ma Kryn 1 Pages 3$ me PayPal

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga OmeRfrom02, 29 Dhjetor 2017.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e ITShqip. Ka Najkush PayPal Qe munet Me Ma kry 1 pages 3$ 1 domain n EderHost
  Ja Blej 1 Server Virtual n Vultr per 2muj Ka 5$. FLM!
   
 2. EderHost.com

  EderHost.com Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje,
  Meqe po kerkon ndihme per regjistrimin e domainit ne po jua aktivizojme domainin falas.
  Ju lutem na thoni domain qe deshironi apo e keni lene pending pagesen ?
   
  emimer, ﴾.﴿ dhe Liridon Gashi pëlqejnë postimin.
 3. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mundesh edhe mua 1 domain free?!
   
 4. EderHost.com

  EderHost.com Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3

  Pershendetje,
  vazhdojeni blerien e domainit, hapni akauntin dhe me pas e bejme ne aktive

  Festa te mbara
   
  Atdhe Mujaj pëlqen postimin.
 5. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Aplikova dhe e hapa accountin
   
 6. auron shaqiri

  auron shaqiri Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a mundesh edhe mua nje host te ma japesh free?
   
 7. auron shaqiri

  auron shaqiri Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  nfakt domain jo host , se kom gabu
   
 8. auron shaqiri

  auron shaqiri Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  hostin e kom gjet veq 1 domain nese ka mundsi me ma jep free
   

Shpërndaje faqen

Loading...