1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje KUSH MA GJEN NJE TOUCH ME LCD PER SONY XPERIA Z

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Sickk., 21 Shtator 2017.

 1. Sickk.

  Sickk. Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  KUSH KA ME SHIT TOUCH LCD PER SONY XPERIA Z


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 2. Richkii

  Richkii Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  qfar ngjyre?
   
 3. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  une kam me kontakto ne pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...