1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush krijon kete lloj programi?

Tema tek 'Programim' e hapur nga KastriotKoti, 12 Janar 2020.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje ITshqip nje shokut tim po i duhet nje Program sepse ka vendos qe ta hap nje Post te shpejt dhe po i duhet nje program per te lshu fakturat psh si kjo ne foto normal programi te lidhet me printer me kontaktoni ne pm kush mund ta bej dhe mundesisht tregoni qmimin faleminderit gjdo tmire.

  [​IMG]
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
 3. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  212
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  kete program e ka geep posta
   
 4. as1zo

  as1zo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  213
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
 5. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43

Shpërndaje faqen

Loading...