1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje kush ka youtube channel pytje

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 20 Korrik 2019.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  prsh deshta me dit kush ka kanal ne yt
  me dit a ka fitim mir edhe a ja vlen mu marr me yt
  edhe pgesat ku i marrin me qek apo nbank
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pagesa ne bbanke
  Nqs merresh me te Ben kontent original ne gjuhe te huaj mund te fitosh shume mire
   
  arditiii pëlqen postimin.
 3. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  naj kompani te huaj me bo kontrat a ma trg
   
 4. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  po une punoj me yt shqip fitimet jan sa je aktiv edhe cfar videosh poston, per vete jam i knaqur ka muaj qe fitoj sa nje rog normale nmaqedoni
  pagesat i mar nbank procredit banka nmaqedoni
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 5. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  te duhet te kesh aktivitet dhe jo copyrights une te preferoj me mire adsense direkt
   
 6. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  420
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  28
  me albania spo ka hic , edhe spo pranojn i kom vo krejt videot vet spo pranojn
  ma mire osht me facebook ads qysh po flitet plus fitimet mat mira
   
 7. Valonsen

  Valonsen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  93
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  diqka prej vetes asht mir me ba se u ba zor tash
   
 8. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  kllx ma konkrentisht qysh me fb mujm me fitu pare ?
   
 9. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  djem edhe qysh mi mbrojt tdrejtat e mia
  mos me mi vjedh videot
   
 10. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  420
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  28
  a ka me shit nej kush kanal qe ka subs shume t huaj edhe qe ska monetize ska lidhje
   
 11. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ketu ne kete link: https://postimg.cc/1g6ptRSP e ki foton se ku gjindet opcioni Copyright ne studio youtube e shtyp copyright edhe nese ta ka vjedh dikush naj video automatikisht ta qet aty, nese ka e ploteson formen online dhe e raporton edhe ata e hjekin.
   
 12. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Youtubi i ka shtrenguar dhe veshtiresuar shume gjerat. Dhe mesa duket do ta shtrengoje edhe me shume, ku per jutuberin e vogel nuk do ngelet gje. Megjithate njerezit po perpiqen ne organizohen qe youtubi ta ndryshoje kete politike. Prandaj nuk duhet te bazohemi vetem nje nje burim fitimi pasi merr nje ban edhe ngel me gisht ne goje.
  https://forum.shqipopedia.org/threads/sindikata-e-jutuberave.532/
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 13. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shume e drejte nqs merr ban ngelesh pa gje prandaj duhet te kesh shume burime si PSH affiliate, CPA,YouTube ,blog etj njekohesisht
   
  aimilius dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...