1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kush ka payoneer card (urgjent)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ArtiB, 30 Shtator 2014.

 1. ArtiB

  ArtiB Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje

  Djel a keni ju payoneer card

  Ata per mu regjistru pe lypshin id e passaport e lejes etj..

  Une ja dhash passaportes

  Po tani ne gmail ma qunen qi me qu ni foto te passaportes

  U tuta me ja qu hina lexova qi kta pi shesin informacionet
  Nese najkush o regjistru a i ka kalu kto proccese edhe a ka pass problem

  Une veq adrresen ja kum qu emrin edhe nr e pasapportes jo foton tani

  Djel urgjent pom vyn
   
 2. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Nuk e di se ku ke lexu kete por une personalisht ka vite qe e perdori dhe skam pas ndonje problem.
   
 3. ArtiB

  ArtiB Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  E ti kur je regjistru a tka vet per najnumer te passaportes edhe per nje foto
   
 4. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Kur kane fillu me leshu american bank account u desht me qu kerkese e mi bind qe me ta jep bank accountin keshtu qe po kam qu kopje pasaportes,leternjoftimit e disa dokumenteve tjera.
   
 5. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Po une me leternjoftim e kom kalu ket hap dmth ja kom qu kopjen e leternjoftimin edhe gjithqka ok , tash e kam karten edhe fal saj terheqi pare prej ATM-ve ktu ne kosove.

  Nuk ke pse mu brengos per kete.
   
 6. ArtiB

  ArtiB Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Shum falemenderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...