1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush ka njohuri ma tmira me Facebook ADS

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga bilallizzz, 16 Mars 2023.

 1. bilallizzz

  bilallizzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  -Reklamat i kom lshu ne NEW YORK,GERMANY,ZURICH,AUSTRI,etj etj
  po shum keq pom ecin ekom ndreq veq per message amo per 64 wives mika kap shum lek
  Dmth po ec keq dikush naj njohuri diqka :p
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  559
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  A te Kan sjell rezultate
  Dhe a nuk do te shkonte me lehte nese messages do I perdorje per ritargetim dhe hot leads se normalisht direkt message te shkon shume sidomos ne kto qytete ku konkurenca eshte shume e larte
   
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,030
  Pëlqimet:
  294
  Pikë nga trofetë:
  153
  Edhe mua me intereson kjo, pra cila eshte metoda me e mir per ads, te reklamoj ne fb, pinterest, snapchat, google ads... dhe si behen ads per dropshipping..
   
 4. bilallizzz

  bilallizzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  E qfarë te bej

  Un kam pare nje video qe me 15euro ka rritur 150k reach sa eshte e vertet nuk e di mua me intereson fakti sepse ti ndan kategorit e reklamuesit dhe kam paguar 20$ vetem per 3k reach pa asnje rezultat

  A egziston mundesia te mos paguaj per reach vetem per ata qe klikojn dhe dergoj message me kupton
   
  Last edited by a moderator: 21 Mars 2023 në ora 15:26
 5. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  559
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mos I bej reklamat me boost por perdor ads manager dhe aty vendos campaign objective tek messages por do te kushtoje shtrenjt
  Prandaj te sygjeroja te besh warm audience dhe pastaj ti thua 20 $ per qytete te shtrenjta nuk llogariten fare vlla te marresh rezultate te duhet buxhet me I madh dhe tracking
   
 6. bilallizzz

  bilallizzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  nuk ka problem e rris buxhetin thjesht nuk dua te dal ne humbje te medha vlla ndoshta nuk do ket prap asgje
   
 7. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  559
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese produkti /sherbimi we ofron nuk eshte I mire mund te dalesh me humbje por pa e testuar edhe pa segmentuar audiencen nuk ke nga ta dish nese vazhdon vetem me boost do jesh vetem me humbje me ato locations pasi funksionojn komplet ndryshe nga al ks ku mund te marresh rezultate edhe me boost
   
 8. bilallizzz

  bilallizzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  aty po kerkoj ndihme se si tja bej ..
   
 9. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  559
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po te shpjegoj process kerkon shume kohe si te perdoresh ads manager por futu ne YouTube se ke tutorials
   

Shpërndaje faqen

Loading...