1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush ka fonde ne Binance le ti ban withdraw!

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Bushido King, 29 Nëntor 2018.

 1. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  515
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Binance eshte duke i mbyllur llogarite e user ne disa shtete,tash s fundi ne ballkan Bosnje ,Serbi ,Maqedoni edhe ne Kosove me sa pash ma trade spo munesh me ba veq me i ba withdraw edhe naj dite .Kshtu qe kush ka eshte e rekomandume me i ba withdraw menjehere.
   
  Elion1 dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 2. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Flm per info edhe une lexova disa vene per vrejtje. per arsye te verifikimit antarve passiv etj.....
   
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Cka don me than antar passiv?
  Un kam pas 200$ ne crypto, e tash me ka shku vlera 24$ cka duhet me qene aktiv ? un po i mbaj aty se skam pse dal me humbje.
   
 4. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  binance esht ma shum per trading, jo wallet
   
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Un po pres momentin e duhur me bo trading. E cka ka te keqe ktu?
   
 6. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  515
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Jo s'eshte puna pasiv as kurgja qe keni shkru me lart , por ne disa vende jane tu e mbylle dmth ne komplet shtetet njehere Iran, Venezuele ka ndodh tash Evropa Lindore ma vone Qendrore.
  Edhe accountat kane me u mbylle ne keto shtete .
   
  Elion1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...