1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Kush ka faqe ose fb qe nuk e perdor

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 11 Janar 2018.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh
  Kush nga ju ka fb faqe ose fb fake qe nuk e perdor
  Faqe me fansa ks
  Deri ne 4-5k me duhet urgjent
  Per cmim e me shum #dm
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  2.6 K fansa shqip ka kohe qe nuk e kam perdor
  te intereson
   
 3. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam une dhe faqe edhe fb
   
 4. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  2k qe je i interesum shkruj n'PM
   
 5. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  kam une 10K
   
 6. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Me sa shoh un nuk e ka ndermend me ble
   
 7. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  4-5k as ma shum as ma pak
   
 8. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jam i interesum me ble e jotja ke pak
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 9. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kush eshte i interesuar me ble faqe me shkruaj pm
   
 10. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po ashtu kam edhe une. 4-5k te gjithe fansa shqiptare.
   
 11. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  me kontakto ne pm kam faqe anglisht
   

Shpërndaje faqen

Loading...