1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kush ka account wordpress ?

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Leka niti, 12 Korrik 2017.

Tags:
 1. Leka niti

  Leka niti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  hej anetar te nderurar kush ka ndo nje worpress web me host dhe me domain qe se perdor free domain dhe free host skam punuar ndo nje here me wordpress sja kam idene fare per keto host si lidhen te lutem kush ka mundesi te me ndihmoje
   

Shpërndaje faqen

Loading...