1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Kush jep instagram falas

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Nedi, 26 Shtator 2019.

 1. Nedi

  Nedi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ka kush insta ose fanpage me ma dhan me 2000 follow falas
   
 2. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  336
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  407
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nedi shkrujum pm
   
 4. Nedi

  Nedi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Te kam shkruj te mesazhet
   
 5. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk ka asgje falas ;)
   
 6. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  po pasi thu ti ska asgje falas ja un do ja jap falas :D .
  me kontakto dosti
   
 7. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ja pse na shqiptart nuk kena me perparu kurr, vetem per inati njani-tjetrit jena ngjendje edhe nborxh me hi veq per inati
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 8. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  53
  Jepju atyne qe juv duhet se mu sum vyn sen, prap se prap un jam i mendimit qe ska asgje falas ;)
   
 9. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  edhe un menoj qe ska kurgjo falas qe je kunder jepi edhe nja dy accounte, kush poston mas ktij posti
   
 10. bujar-arian

  bujar-arian Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  a ka dikush qe jep instagram . deri 20€ ja kisha pagujt
   
  bthaci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...