1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kush i din qeto detyra ne C#

Tema tek 'C# // C++ // VisualBasic' e hapur nga lavdrimm, 17 Qershor 2019.

 1. lavdrimm

  lavdrimm Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,263
  Pëlqimet:
  333
  Pikë nga trofetë:
  113
  Boni upload foto te imgur.com dhe dergoj prap
   
  lavdrimm pëlqen postimin.
 3. lavdrimm

  lavdrimm Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. lavdrimm

  lavdrimm Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,304
  Pëlqimet:
  316
  Pikë nga trofetë:
  203
  Une di, qenkan me Windows Forms.
  Përshëndetje.
   

Shpërndaje faqen

Loading...