1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kush eshte pranuar se fundmi nga Adsense me website nga Maqedonia?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga NeC, 10 Tetor 2016.

 1. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje..doja te dija se kush eshte pranuar nga Google adsense me website nga Macedonia?
   
 2. Shqipe Sb

  Shqipe Sb Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, unë jam pranuar para 3-4 muajve në Maqedoni.
   
  NeC pëlqen postimin.
 3. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  me vjen mir per ty,sa postime kishe ne website dhe per sa koh u pranove?
   
 4. Shqipe Sb

  Shqipe Sb Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faliminderit, 30-35 postime, 2-3 ditë.
   
  NeC pëlqen postimin.
 5. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  bukur
   
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,614
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  83
  Para 3 apo 4 muajve ishte ndryshe adsens pranojke shum leht me 20 postime kurse tani mua nuk di sa her me kan rrefuzu me mbi 50 postime...
   
  AGON291 dhe NeC pëlqejnë postimin.
 7. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Hmm..per çfare arsye nuk te pranonin?
   
 8. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,614
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  83
  Eh ashtu thon qe webi nuk ka material te bollshem nuk ka txt sa duhet gje qe s`esht e vertet, por me sa kam kuptu kerkojn web me bindes, si nga vizitat ashtu edhe nga materiali mos te jen copy paste, te jen te rregullara temat me paragraf 3 rreshtat e par te jen me bold etj etj ..
   
  NeC pëlqen postimin.
 9. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  e kishe domeinin me prapashtes .com ose net dhe cfare hostingu perdore?ndoshta edhe kjo mund te jete nje arsye..mendoj
   
 10. Skrapari Studio

  Skrapari Studio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  53
  Un jam pranu me host te hosting24 dhe domnain .ga per 10 dite

  E kam Fjalen per USA ndersa per AL MK sbehet gje kam provu dhe me permbajtje krejt unike dhe ska pranu gje
   
  NeC pëlqen postimin.
 11. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,707
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  93
  Si i verifikon adressat me usa bro ..
   
 12. Skrapari Studio

  Skrapari Studio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  53
  m
  e na nji rob ne US
   
 13. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Si mendon meUSA?
   
 14. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,614
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  83
  Hostin , namecheap, domain .press, por bera test edhe me com njejt pergjigje me kthyn dhe kam len ma spo me pranon.
   
  NeC pëlqen postimin.
 15. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Aha..
  Aha, po prap mir me youtube te ecen
   
 16. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,614
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  83
  Po me Youtube mir shkon ngapak.
   
  NeC pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...