1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kush eshte metoda juaj per rritje instagrami?

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga miraxh, 10 Maj 2020.

 1. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  490
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nrm se shqiptaren ne moshen 15 vjecare ose me pak kan mesu websiten erotik dhe aty e kan mar virusin per her tpar :3 se kto erotiket websitet kn virus kshu km degjuar haha :p.
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  hahaha... ore leje se ne kemi virus akoma pa hy neper kto website
   
  bthaci pëlqen postimin.
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Hahahahahahhahahahahahah
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...