1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kush eshte metoda juaj per rritje instagrami?

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga miraxh, 10 Maj 2020.

 1. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ju tregova dy mundesi ! :) per me rrit followersat ! Sepse platforma per me bo autofollowers mbase 1 jav zgjat dhe pstj hiqen :) !
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  325
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  DALLIMI osht kom pyet a osht softaware per pc windows a osht app android ios apo qfar lexoj tjera her replikat mire .
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  28
  e kam fajin une pa merak, sepse program i them edhe app-it
   
 4. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kam un 1 website qe shton 30 followers me acc tndryshme cdo 1 or
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  28
  30 ne ore jane shume pak
   
 6. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po them te krijosh disa acc, dhe ti dergosh vtm tek 1 acc. Provova kete app tend dhe prita deri sa beri 20 follow, me ben back 3 veta ishte e mir si app. Por me doli dicka qe thoshte provo mas 1 ore?
   
 7. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Problemi esht se skemi ku me gjet njerz indian dhe pakistanez nig ma dergo 1 acc tindianve
   
 8. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  28
  aha po duhet ta provodh cdo 1 ore qe mos te dalloj instagrami qe po perdor bot... mbase ndonjehere kur ben shume follow ne dite appi te thote ta provosh mbas 24 oreve
   
 9. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  28
  ca indianesh po thu amn, di gje une... kerko ndonje emer indian edhr kaq
   
 10. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  E kam me ghostin
   
  miraxh pëlqen postimin.
 11. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  miraxh pëlqen postimin.
 12. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po te ky programi ja ke ble ato premium subscription vlla apo ka ndonje menyr tjter
   
  miraxh pëlqen postimin.
 13. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk ka asgje me lek te ky programi, cdo gje eshte FREE
   
 14. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
 15. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  28
 16. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
 17. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  ka dhe free. ben unfollow , unfollowersat
   
 18. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  282
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  73
  Beni kujdes.


  (Y) Marki Zuckenbergi
  Nqs eshte ne playstore nuk ka shanse per virus por thuaj ti qe te krrucin u/p lol
   
 19. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  o Kevin Systrom o ceo i instagramit xp km nj shok qe shkarkoj nj app zere qe merte ajfon x dhe doli nje tabel ai e hiqte dilte prp per 10 sek dhe ai i dha allow dhe pas 5 minutash i ngecte teli xp :p
   
  miraxh pëlqen postimin.
 20. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  28
  e m mir se me viruse jemi rrit ne shqiptaret :p
   
  bthaci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...