1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kush eshte metoda juaj per rritje instagrami?

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga miraxh, 10 Maj 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje!

  Sot hapa kete teme qe t'i tregojme njeri tjetrit mbase se kush eshte metoda juaj per te rritur nje faqe ig ne menyren tuaj me te mire.

  E imja eshte te perdor nje bot instagrami qe ben auto-follow vete ne ciledo faqe qe e zgjedh une

  Programi quhet: Instagram Assistant
   
  ALLES BABAAA pëlqen postimin.
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,057
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Provo me hastags
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  Programi quhet: Instagram Assistant program osjt a po app ?
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Last edited: 11 Maj 2020
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  nuk e di cili eshte dallimi ketu... a nuk eshte njesoj?
   
 6. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Meqe ka shum app ne story do kishte qen mire te na ndihmoje me nje foto
   
  miraxh pëlqen postimin.
 7. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ky eshte linku:
  Instagram Assistant
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 8. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  spaska ios app
   
 9. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  kete nuk e di pasi qe kam android
   
 10. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Spo e kuptoj mir se si funksionon, tashi un vendos nje acc tek search dhe app automatikisht i ben follow njerzve dhe nese ata e kthejn un mar follow apo nuk esht kjo ideja
   
  miraxh pëlqen postimin.
 11. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  E per cfare mund te sherbeje nje ig I tille ku 99% ka marre shadowban sepse ig nuk toleron account qe rriten me bots
   
  miraxh pëlqen postimin.
 12. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  po, kjo eshte e gjitha
   
 13. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  nuk e di por ky program ka nje lloj menyre per te bere
  follow faqet e tjera cdo 10 sekonda ne menyre qe mos ta kuptoj IG
   
 14. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Une deri tani kam arritur per 2 jave te coj nje faqe instagrami nga 0 deri ne 1.3K followers me kete app
   
 15. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ckm i nderuar a i lexoni komentet qe thuhen per kete app nese jo ju tregoj disa :) :
  [​IMG]
  [​IMG]


  Metoda per te arritur me shum followers eshte me hashtag nese nuk ju pelqen kjo atehere hapni nje adres femre dhe beni follow veq indian dhe pakistanez :p dhe do shihni qe pas ca muajsh ose 1 viti do ju do arrini me miljona :p kam pa 10 instagrame dhe kishin nga 7.6 m followers :) !
  Cdo app cdo platform qe ju mundesojn me marr followersa free ata luajn me instagramin tuaj ! :)
  KLB
   
  DailyTeCh, getrich dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 16. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ne fakt mua me punon perfekte, eshte normale qe cdo app ka probleme, por sbesoj se ky app eshte me virus etj... madje ka reklamat e googleads...dhe sa per te fundit e ka edhe opsionin per log out... nuk e di por ka edhe fillestare jasht shtetit ,nuk jane te gjithe te mencur... edhe komente negative ke vete edhe app-i gjigand i Instagramit
   
 17. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Funksionon automatikisht edhe nese dal nga programi. Dmth pa bere Log Out por thjesh e heq programin per tu futur ne fb psh
   
 18. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  jo, duhet ta lesh te programi
   
 19. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  vlla cdo app ka database qe do mthen cdo gj qe shkruan ne app i del botit ne firebase psh instagrami dhe regjistrimi , mbase i esh ber update dhe e ka vendos opsionin Log Out , siq thash virusi nk mund te shfaqet direkt ka shanse qe virusi te shfaqet me vones ose me kalimin e kohes teli juaj do ngatalsohet. Me beso dhe un kshu krijoj app me database se cdo gj qe shkruan ti aty me shfaqet mua tk firebase :) nk duhrt tkesh besim tk kto lloj app! cdo app ka firebase dhe tk shumica kan viruse kurse appi i instagramit origjinalja krijojn bug dhe nrm qe ka prb sepse ngarkohen shum serverat.
   
  wolf_mc12 dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 20. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  ok , po e mbaj njehere shpresoj te mos japi virus sepse nuk kemi mundesi tjeter
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...