1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kush e ka kete faqe?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga lojrafati, 15 Prill 2019.

 1. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ka ndonjeri idene kush e ka kete faqe dhe mundesisht detajet per tu lidhur drejtperdrejt?
  Thjesht per biznes
  Ju falenderoj!
   
 2. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Harrova te vendos linkun hahaha
  https://www.filma24.cc/
  Kjo eshte faqja me pronarin e se ciles kam nevoje te lidhem
  Thank you ​
   
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  855
  Pëlqimet:
  261
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ju kam shkru dhe un per reklama ste kthenin pergjigje -_-
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  kush e din si e ka emrin ajo template ?
   
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  855
  Pëlqimet:
  261
  Pikë nga trofetë:
  93
  eshte e krijume per filma24 mendoj posaqerisht
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,154
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mos ja fusni kot mo. Qenka e krijuar nga ata vete. Eshte nje modifikim i videoflix.
   
 7. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  855
  Pëlqimet:
  261
  Pikë nga trofetë:
  93
  pse te duket cudi, cfare i ka ajo si faqe me paku edhe 1k per dizanjin, nderron cdo 6 muaj thuajse domain extension dhe si humbet traffiku. Prandaj ne faqet e filmave template eshte unike, pastaj edhe autori qe e ka dizanju diku eshte bazu. Me nje fjale nese duhet ta kesh ate template duhet te pagush dike, free se gjen.
   
 8. CippiBOY

  CippiBOY Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  nuk asht e krijume vet por asht e bleme apo ndashta ne internet asht diku edhe free ama nuk asht e krijume vet e ka marr dikund e kom pas njo perpara te ngjashme me ket
   
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  gjeje dhe na trego praa vllai
   
 10. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  E cuditshme...
   
 11. jami123

  jami123 Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Nese jeni te interesum me reklamu me naj faqe shqiptare qe osht rreth filmave ose serialeve ju rekomandoj sinqerisht > https://serialeshqip.tv < personalisht kom reklamu n'faqen e tyne para 1 muaji dhe ka kap 78,000 impresione ne dite pa problem, edhe qa osht ma e mira edhe efikase osht se reklamen ta qesin mbi video bash n'hyrje ku shikohen episodat dhe shihet ma shum reklama se vet video, edhe mka ardh me ni qmim t'volitshem, faqja osht ma e madhja per seriale ne gjuhen shqipe deri me tani, shpresoj qe t'ju ndihmoj ky informacion sa do pak, kalofshi mire.
   
  lojrafati pëlqen postimin.
 12. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Thank you, do ta kontrolloj tani
   
  jami123 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...