1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje kush e do xenforo ne gjuhen shqipe

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga elismatjani, 14 Nëntor 2017.

 1. elismatjani

  elismatjani Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nese deshironi xenforo ne shqip mund te me kontaktoni
   

Shpërndaje faqen

Loading...