1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush din mem tregu?

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Liridon, 2 Shkurt 2012.

 1. Liridon

  Liridon Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Përshendetje,

  Kush din mem tregu se a bon mirë ne Win 7 , Counter Strike? a po ka ndonje dallim?

  Po mendoj a bllokon a e qet grafika e mire e kshtu me rradh?
   
 2. meteora

  meteora <Hello World> Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,438
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  78
  Eshte e njejt si ne WinXP si ne Win7 .
   
 3. dbegolli

  dbegolli Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Njejt osht,ama nese i ki performancat e dobta t Kompjuterit at`here win7 bllokon ,duhet mi pas performancat e mira per win7
   
 4. Liridon

  Liridon Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Faleminderit shum
   
 5. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  un windows 7 perdori si ne Xp si ne 7 njejt o
   

Shpërndaje faqen

Loading...