1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush din me ma dizajnu kete

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga qmp, 23 Janar 2010.

 1. qmp

  qmp Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kush din me ma dizajnu kete me ma bo per Conter Strike me qit naj Njeri me arm ose najsen flm
  [​IMG]
   
 2. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Me shume info plz texti,ngjyrat etc...
   
 3. qmp

  qmp Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  qysh është veq me shtu naj Foto te kanterit edhe me shkru qMp Clan qyshtu qysh eshte ngjyrat mos me prek hiq
   
 4. qmp

  qmp Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  a din ndokush a jo
   
 5. doctorsql

  doctorsql Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Nqs s'ki ndo1 program n'kompjuter ,,mund t'shkosh te http://www.pizap.com
  Esht nje nga editoret online te fotove me te mire ne bote,,eshte shum e thjeshte per ta perdorur,,mund te shtosh tekst,,
  Te presesh trupin tend nga nje foto dhe ta shtosh aty ,,shton "bling"...e shum gjera te tjera..:):)
  Shpresoj qe te te kem ndihmuar sadopak..
   
 6. uck_aksh

  uck_aksh Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

  [​IMG]


  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...