1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush din a ka ne ks keso lloj teli

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga meteori, 19 Mars 2020.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kush din a ka ne ks lloj teli brass wire i but fleksibil
   
 2. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  212
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  a ka mundesi ndonje foto ?
   
 3. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  Spo di qysh me postu ktu, po lype ne google shkruje brass wire 0.2mm deri 0.6mm asht ngjyr e sarift
   
 4. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  212
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  mund ta gjesh tek depot me shumic ne prishtine te aleanca e ke njo AURIS aty besoj qe ka !
   

Shpërndaje faqen

Loading...