1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë kush di ne lidhje me 2checkout cfar duhet per te approvuar

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Deathwish, 6 Janar 2020.

 1. Deathwish

  Deathwish Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje kush munet te ndihmoj lidhje me 2checkout cfar dokumenta duhet mi dergu me approvu accountin
   

Shpërndaje faqen

Loading...