1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kush Deshiron kurse falas jan full premium ne html dhe zhum mesime tj

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga gento, 12 Prill 2020.

 1. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pershendetje ndoshta eshte ilegale per te postuar mesime tutoria , un perveti shum kam mesuar dhe ne shum vende jam antarsuar dhe kam marr 2 linke shum te mira , kur me par un i blija nga 20 euro tani i gjeta tegjitha mesimet falas , un po ju postoj 2 foto me pas me shkruani ne pm dhe ju dergoj cilin link deshironi ose po e postoj linku ketu ne ndoshta eshte ilegale , se jan qe blihen po ketu mund ti gjeni falas

  kjo eshte foto e par https://imgur.com/ohh0bJD

  ketu mundeni te gjeni dhe shum tjera https://imgur.com/6U9IOCB

  dhe ky eshte mesimi i fundit https://imgur.com/y4iklNL

  vetem me thoni cilen mesim te ju dergoj te parin apo te dytin , ose te dyjat
   
  kastiot dhe Florenc S. pëlqejnë postimin.
 2. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  PO shoku masi e ke vendos me dhane falas ato mesime, bani upload qe te gjitha edhe kush ka nevoje i mer!
  Mire shum qe don me i nda me tjeret njohurit.
   
 3. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  PO linkat i kom kush ka nevoj pse jo :D
  Perse te mos ndihmojme njeri tjeterin
   
 4. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Prandaj po them mos pyt kush deshiron, por vetem postoj te forumet Mesime apo hape nje tem te veqant edhe postoj.
  hajde me te mira
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
  @gento
  dergome links ne PM
  flm


  @arsimz
  me sa di une nuk lejohen te postohen nqs ato jane ilegal
  eshte me mire te shperndahen vetem nepermjet PM
   
  gento dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,901
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po eshte e vertet kjo. Rregullorja nuk lejon te postohen gjera ilegale.
   
 7. Florenc S.

  Florenc S. Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje,
  Nese nuk e ke problem, a mund te me dergosh linkun per SEO tips, ndoshta mesojme ndonje gje.
  FLM.
   
 8. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ehhh po tash kjo eshte nje teme tjeter!
  Kolega ne fjale nuk e ka cek se jane ilegale!
  Nese jane ilegale mundet me i upload dikund edhe linkun nese nuk priton lirisht dergoma edhe mua ne PM
  flm per mirkuptim
   
 9. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,901
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk e ke lexuar mire pasi personi i shpjegon qarte se kjo eshte ilegale pasi ai i ka blerë 20€ por pastaj i ka gjetur keto kurse papara. Por kjo gje nuk i jep te drejten per t'i shpërndarë.
   
 10. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  912
  Pëlqimet:
  374
  Pikë nga trofetë:
  118
  Mi dergo ne pm :)
   
 11. PadrOn

  PadrOn Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  dergomi linkat n`PM
   
 12. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese ke mundesi me dergo dhe mua te dyja.
   
 13. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  381
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  pm linkat per 2jat tlutem.
   
 14. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  Ju kam derguar te gjithve

  Un kam bler13 tutoriale ne udemy me cmime te dryshme por , me pas kam kerkuar jam antarsuar ne shum forume , dhe imora shum linka , por kto dy jan te perfshiara , po thuajse gjith tutorialet e udemy mun ti gjeni aty falas
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 15. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  53
  a mundesh me mi dergu mu te gjitha ne PM
   
 16. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  343
  Pëlqimet:
  125
  Pikë nga trofetë:
  43
  a munesh me ma dergu linkun per full stack web developer
   
 17. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  68
  Gjithashtu edhe mua po pate mundesi link per full stack web developer
   
 18. Komandanti

  Komandanti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  58
  Nese kish pas mundesi me mi dergu te dy linkat i nderum
   

Shpërndaje faqen

Loading...