1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush është Anime juaj e preferuar?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga miraxh, 2 Qershor 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!

  Nese keni pare ndonjehere Anime, atehere kush eshte Anime juaj e preferuar?


  *Mua me pelqejne Animet, dhe kisha deshire te dija se cilen prej tyre pelqeni me shume?
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  655
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  ca jan kto tema :rolleyes:
  ca lidhje kan me it iher :D:p
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  po me thuaj pak, cfare lidhje kane me sektorin e "Biseda te Lira" ?? :D:p
   
 4. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  One piece best anime ever
   
  Fannol Gashi dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 5. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  33
  Jam duke parë të gjitha seritë e "Kamehameha!" :p, duke filluar me origjinalin Dragon Ball, Dragon Ball Z Kai, dhe aktualisht Dragon Ball GT.

  Për mua e preferuara momentalisht është Dragon Ball Z Kai.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 6. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  Death note
   
  miraxh pëlqen postimin.
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tom & Jerry :D
   
  miraxh pëlqen postimin.
 8. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  edhe une po e shoh dbz kai me titra shqip tek asenshu
   
 9. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  Super fare eshte kjo si anime ♥
  jua sugjeroj cuna
   
 10. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  Legends never die :p
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 11. diti96

  diti96 Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Attack on Titan , Dr.Stone
   
  miraxh pëlqen postimin.
 12. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  33
  Unë për vete i shoh në 9Anime.
  Nuk e dija që ka adresë që eksluzivisht përkthejnë anime në shqip. :astonished:

  Gjithsesi, nëse konsiderojmë edhe animacionet perëndimore, e preferuara ime është Avatar: The Last Airbender. Super serial ka qënë për mua.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 13. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Dragon ball nga i pari ke i fundit.
  Seven deadly sins.
  Black Clover.
  One Piece.
  Naruto.
  Re:Zero − Starting Life in Another World.
  Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba.
  Berserk.
  Overlord.
  Tokyo Ghoul.
  One Punch Man.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 14. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  ka shume anime te perkthyera ne Asenshu
   

Shpërndaje faqen

Loading...