1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

" Kurse Paid " Falas deri me 31 Mars

Tema tek 'Mësime' e hapur nga albani99, 23 Mars 2020.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kurse falas qe realisht kane qene PAID por shkaku Coronavirusit po i japin falas deri me 31 mars e nxitoni

  https://www.guvi.in/courses

  Use License Code COVID19

  ;););)
   
  Universal, boom3rang, @science dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. numer2

  numer2 Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  A mundemi me i shkarku kto kurse ne telefon e jo veq kshtu mi pa prej webit?

  Gjithsesi faleminderit qe e ke shperndare.
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,452
  Pëlqimet:
  2,042
  Pikë nga trofetë:
  448
  Vetem mos te ishin me theks indian :D

  Me e kry nje kurs prej indianve ki me ja nis edhe ti me fol anglishten e tyne.
   
  RexhepS, wolf_mc12 dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...