1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kurse 75$ tani! (Hosting)

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DarKr0x, 15 Korrik 2014.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje antar te itshqip.
  Per te gjith ju qe jeni te interesuar per te blere hosting, po ju tregoj nje super oferte.
  Nga 7$/muaj eshte 1$/muaj dhe e pagon per nje vit + merr nje domain .com .net .org falas. :)
  Link:
  Code:
  http://www.godaddy.com/hosting/wordpress-hosting.aspx?isc=GPPTDOD100&ci=88548
  Une sapo e bleva :D
  Suksese
   
  algert, MIRLIND.J, arbII* dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Flm po ashtu edhe une e bleta , edhe pse nuk osht tu me vyt !
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 3. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kjo eshte vetem per wordpress apo si ?
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Po eshte wordpress i menaxhuar.Per mendimin tim eshte me mir sepse i bejne update vet.
  Gjithe te mirat.
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  wordpress i menaxhuar qka dmth bro ...
   
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Domethen qe ata marin persiper instalimin e wordpressit dhe pluginsave qe ti kerkon.Godaddy i ben automatikisht update Wordpress dhe e ki gati tani e startova faqen 2 minuta me morri konfigurimi :)
  Ke dhe Redundant firewalls, malware scanning & DDoS protection.
  Per me shume:
  Code:
  http://www.godaddy.com/hosting/wordpress-hosting.aspx?ci=88390
  Une do e vlersoja si oferten me te mire te vitit 2014 deri tani.
  Gjithe te mirat.Shpresoj te kem qen sado pak i qarte.
   
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  po po shum i kjart ishe flm..
  ps: kjo ofert a ka ndonje limit sa vizita mund te perballoj ne dite.. ?
  hapsir me sa pashh kishte 100GB.
  flm
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 8. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  25.000 vizita ne muaj per 1 webiste.

  Sa per ofert as eshte shume e lire, vetem 87 cent per 1 muaj
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  25000 mije pastaj nese ti ke me shum se 25000 domethen ti nxerr fitime ngrihesh ne nje plan tjeter.
  Pershendetje.
   
 10. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Godaddy support = bad kids.
   
 11. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  mir sqenka keq . dikun 800 vizitor ne dite me i pas o suksesss per disa veba..
  ps: koka ofert shumm e fort . per web personal . a po ndonje kompani . shum ofert najs..

  ps: kur jemi te hostingu mos te hapi teme tjeter:
  te 000webhost .. host free, aty kemi me duket 200mg . nese menagjojm prej 1 acounti . 2 apo me shum domaina me hosta.
  a ndahen qatoo megabajtt.
  apo per secilin host the hapur me ate llogari *dmth the list of accounts* secili i ka ka 200megabajt.
  edhe te 000webhost . sa osht munsia e perballimit te vizitave.
  faleminderit,.


  nuk hapaa tem . tejter .
  na falni
   

Shpërndaje faqen

Loading...