1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kurs software developer & programues aplikacioni web e mobile

Tema tek 'Programim' e hapur nga Armi, 20 Nëntor 2021.

 1. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ku mund te gjej ndonje kurs te mire?
   
 2. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  38
  udemy provo, jon me pages ama osht ni thread n'ket forum ku mundesh me i gjet kurset me coupon codes 100%
   
  Poshnjari dhe Armi pëlqejnë postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,163
  Pëlqimet:
  1,525
  Pikë nga trofetë:
  243
  LorentK, Poshnjari dhe Armi pëlqejnë postimin.
 4. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  A mund te me sugjeroni naj kurs konkret?
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,163
  Pëlqimet:
  1,525
  Pikë nga trofetë:
  243
  e ke ne pm
  verifiko a jane online links para se te fillosh ddl
  Udemy.com.The.Complete.Android.App.Development.Masterclass.Build.Apps-BooKWoRM
   
  Armi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...