1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kurs per web developer

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga F.Ndrecaj, 11 Qershor 2018.

 1. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje,

  Jam i interesuar per nje kurs per web developer diku ne qytetin e prizrenit , tju them te drejten me shum me nevoitet nje qertifikat te ketij drejtimi pasi tashme kam shum njohuri rreth web developer,

  Nese dikush di ndonje kurs le tme tregon ne replik ose pm me duhet patjeter.

  Faleminderit
   
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,185
  Pëlqimet:
  1,316
  Pikë nga trofetë:
  343

  Mundesh me hy ne certifikim direkt pasi qe veq ke shume njohuri.
   
  Mooney pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...