1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kurs falas PHP dhe MySQL, Shqip!

Tema tek 'Mësime' e hapur nga armend zeqiri, 29 Maj 2020.

 1. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  332
  Pëlqimet:
  122
  Pikë nga trofetë:
  68
  Pershendetje kush eshte i interesuar mund te ju bashkangjitet, i kam pare qe kurset i bejn ne ZOOM. (Bootstrap,HTML dhe Javascript) tash po fillojn edhe ne PHP dhe MySql sapo e lexova ne fb deshta ta shperndaj me ju :)  Pershendetje keto 2-3 dite do te fillojme nje kurs ne MySQL + PHP ne fund do te kemi edhe projekte reale.
  Kursi do te zgjat se paku 1 muaj dhe eshte absolutisht falas,dhe nese ka te interesuar mundeni me ju bashkangjit grupit.

  https://www.facebook.com/groups/141266000644921
  Sent from my SM-G975F using Tapatalk
   
  G4SHI, shqipbook, ﴾.﴿ dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  qa don me ba ti me 1 muj PHP + SQL
   
 3. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  332
  Pëlqimet:
  122
  Pikë nga trofetë:
  68
  Eshte falas, besoj qe bazat i mesojn.

  Sent from my SM-G975F using Tapatalk
   
 4. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  boll osht me msu sintaksen dhe baziken e php dhe mysql , pastaj nese don me msu ma thellesisht php dhe mysql ki plot turoriale si ne youtube ashtu edhe ne udemy te cilat i ki falas veq a ki ti vullnet mi msu kto dy gjuhe programuese
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  po i nderuar ashtu eshte ama ma mir gjeje nje person qe i din keto e shkon e meson drejt per drejt se tybe kshtu pak si zor eshte me mesu bile eshte aty ku shkon kqyr me projekte me mesu
   
 6. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  popo ajo dihet , aty ti spjegon ma thellesisht amo mir o mi msu niher bazat e naj gjuhe pastaj shko naj kurs mat avancum edhe munesh me msu koxha mir
   

Shpërndaje faqen

Loading...