1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kurs falas per HTML dhe CSS

Tema tek 'HTML // CSS // JavaScript' e hapur nga reflect1, 6 Maj 2018.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shkarkoni falas:
  https://ufile.io/l5xmx

  Komentoni qfar kursi tjeter te udemy doni me postu falas per ju.
  besoj qe kan nevoj plot ktu.
   
  Taboo pëlqen postimin.
 2. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Besoj qe i kishe ndihmu te gjitheve me postu prej te gjitha gjuheve programuese qe i ki. Pastaj sipas nevojes do i marrin ato qe i nevojiten.
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  PO. Kom edhe javascript e kom n plan mi marr edhe do tjera, per qata thash me kallxu te cila gjuh programuse jon shumica t interesum.
   
 4. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  JavaScript:
  https://ufile.io/n9u84
  Edhe vet kom nis me msu kit gjuh programuese qat marr e postoj ktu.
  Veq kisha pas qef me dit n udemy naj kurs t mir qe e ka pa naj kush qe me ja vlejt edhe me marr edhe me postu ktu.
   
 5. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
 6. Mooney

  Mooney Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Se pari faleminderit per shperndarjen "sharing is caring" por kam nje sugjerim per ty Pse nuk po e tregon burimin prej ku po i merr por po i lodh njerzit me te kerku kurse te cilat atyre ju duhen kur ka mundesi ato vet ti zgjedhin cfare i duhet dhe ti shkarkojn falas??
  ps: dy faqe qe bejne sharing kurset e udemy dhe lynda falas ne faqet e tyre:
  FTU
  Code:
  https://www.freetutorials.us/
  FCO
  Code:
  https://www.freecoursesonline.us/

  Cdo te mire dhe suksese
   
  Mena pëlqen postimin.
 7. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
 8. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po. Amo do i kom pas ma moti n utorrent edhe kom harru edhe ka i kom marr + nja 2 i kom ble n udemy, me dit ka i kom marr n vend kisha kallxu po shyqyr qe kallxove se kom pas mi hargju do pare per palidhje.
  thnx./
   

Shpërndaje faqen

Loading...