1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Kurs facebook ads ne shqip

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Yllka, 25 Maj 2020.

 1. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  91
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
  Çmimi:

  30€
  Shes Kursin Facebook Ads nga A-ZH, cdo gje e spjeguar me se miri. Cdo gje ne gjuhrn shwipe dhe spjeguar me shembuj konkret.
   

Shpërndaje faqen

Loading...