1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kur skadon nje domain

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Poshnjari, 17 Prill 2019.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,544
  Pëlqimet:
  444
  Pikë nga trofetë:
  163
  hi,
  Po kerkoj per nje domain .Al se kur skadon por nuk po gjej asnje tools ose menyre per ta gjetur.
  Di ndonjeri se si mund te gjej se kur skadon nje domain me .Al?
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  440
  Pikë nga trofetë:
  143
  Domainet .al nuk kan whois kshtu qe nuk mundesh te shikosh daten e skadimit.
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,544
  Pëlqimet:
  444
  Pikë nga trofetë:
  163
  Whois eshte per shumë gjera dhe e di qe domain te nje shteti nuk mund te kesh info se kush e ka, por doja vetem te mesoja kur skadon pasi është nje domain qe me intereson qe eshte off. Ka ndonje metode per ta mare?
   
 4. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  398
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  53
  https://www.bulkseotools.com/bulk-domain-drop-date-checker.php
  e testova ne domain tem , rezultati osht i sakte !

  Komenti i editum :
  M`fal se nuk e pash qe paske shkru per domainat me .al , kjo nuk po punojka me ta , qyshdo kofte linkun po e lo per domainat tjere pervec atyne .al !
   
  Last edited: 18 Prill 2019
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...