1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kur fillojn regjistrimet ne UP

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga antariri, 8 Korrik 2013.

 1. antariri

  antariri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje , desha te pyes se a e dini kur fillojn regjistrimet per studentet e ri ne nivelin bachelor ne UP ?
   
 2. Shkodrani

  Shkodrani Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me sa e di une,qe nga neser hapet konkursi per aplikim.
   
 3. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 4. Main

  Main Anëtar Aktiv

  Postimet:
  469
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po neser hapen ndersa aplikimin online mund ta besh dmth ne ora 00:01 te marten po i bjen ---- linku per aplikim eshte me posht.

  Code:
  http://apliko.uni-pr.edu/AplikimiOnline.aspx
   
 5. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Po per vitin 2015 kur fillojn
   
 6. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,102
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Sod ka fillu , por Online ende ska dal !
   
 7. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Deri kur vazhdojn regjistrimet
   
 8. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,102
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  deri me te 10 , me te 15 osht testi pranues !
   
  [email protected] pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...