1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kur do të hapen kuizet ?

Tema tek 'Kuize nga itShqip' e hapur nga [email protected], 11 Shkurt 2015.

 1. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje.
  Desha te pyes se kur do te hapen kuizet ne itshqip,pasi qe nje kohe te gjate jane jashte funksionit.
   
  Last edited: 18 Mars 2015
 2. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ndonje pergjigjie
   

Shpërndaje faqen

Loading...