1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kuq e Zi e kom Flamurin Cover

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga ValonMehmeti, 13 Nëntor 2013.

 1. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
 2. shkelzen

  shkelzen Anëtar Aktiv

  Postimet:
  171
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  o Valon pershendetje, a mundesh me me nimu pasi qe jom fillestar me realizu qit punimin http://www.itshqip.com/dizajn-imazh-brenda-tekstit/ tash me cs2 se skokan komandat e njejta a nashta un spo di se jom fillestar qysh me realizu qita ne photoshop cs2
   
 3. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53

  Pershendetje, mos e merr si per fillim Photoshop cs2 po merre CS5 per arsye se msohesh ma leht se ki video ne youtube sa dush, e nese ndrron mendje don me ja nis me Photoshop cs5 kontakto me mu ne PrivateMessage ti tregoj do sene prej youtubes edhe ta gjej Photoshop cs5 ;) mirmbetsh
   
 4. shkelzen

  shkelzen Anëtar Aktiv

  Postimet:
  171
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  pe di njeri po performancat e Pc i kom tilla qi sma ban cs5 se edhe un kom pas deshir me cs5 po thojsha nashta me cs2 um nimon dikush flm shum man klm
   
 5. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Veq nese e ki pC pentium 2 se photoshopi cs 5 bon, e sa per cs2 k tutoriale pak andaj smunesh me gjet nihm(ndosht munesh veq sbesoj).
   

Shpërndaje faqen

Loading...