1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kuq e Zi Autokton - cover

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga feridshaqiri, 15 Tetor 2014.

 1. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,277
  Pëlqimet:
  268
  Pikë nga trofetë:
  178
  Nuk është që kam punuar shumë në këtë punim, por thjesht dëshiroja ta ndaja me ju :)

  [​IMG]
   
 2. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  ajo shqiponja posht sikur i ke pre koken
   
 3. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,516
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  pom pelqen ideja por jo edhe realizimi :/
   
 4. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,277
  Pëlqimet:
  268
  Pikë nga trofetë:
  178
  Op ashtu dicka po doket, besoj me mir do te ishte edhe pa kete pjesen e zez posht, per arsye qe nuk eshte realizu edhe mir dhe pak si shum po doket ne mes shqipnje djathtas-majtas po ashtu, kurse kjo posht prap mendoj qe me mire mos me qene, por tregova nuk kam punu aq sa duhet por ashtu thjesht lexoja lajmet ne portale se qfar po thone per kete dhe punoja ngapak :)


  pajtohem me ty, por te shoh ndoshta punoj ndonje tjeter dicka profesionale me naj ide t'mir apo edhe kete ide vetem se ta rregulloj me mire :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...