1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kujtesa film: 1, 2, 3, 4, dhe 5 Logo's

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga ValonMehmeti, 23 Dhjetor 2013.

 1. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ndoshta logot nuk ju interesojn po i bona veq per ta testuar veten dhe i tregova fontet te cilat i kam perdorur shpresoj qe tju ndihmoj edhe PSD-ja sadopak.
  Pamja:[​IMG]
  Linku për shkarkimin e PSD's : http://www.sendspace.com/file/5h6tv2
   
  Last edited: 25 Dhjetor 2013
  MIRLIND.J, fluxx dhe feridshaqiri pëlqejnë postimin.
 2. Faton

  Faton Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  ma mire mos te ishin fare këto kanale në sistemin kabllor Kujtesa, per mendimin tim
   
 3. fluxx

  fluxx Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Bravo shum mir ;)
   
 4. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje, per mendimin tim ne Menun e dirigjuesit te kujteses e ke opsionin HIDE ose Block si dush thuj mundesh mi hek kta programe kejt. Un nuk i kom postu ktu se jon programe tmir se pajtohna qe jon dobet por deshta me bo prov une a jom i aft me kriju 1 dizajn te till (QE NUK ESHTE DIQKA E MADHE).

  fluxx ThankYOu brother.
  Mirmbetshi
   
  fluxx pëlqen postimin.
 5. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  pom pelqejn

  kesh kurioz me shiku qysh po dalin me numra edhe e provova :)

  [​IMG]
   
 6. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,080
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Shum te bukura veq tek film 5 ajo shkronja "K" pom duket a osht font tjeter ?
  Suksese :)
   
 7. ThumperTM

  ThumperTM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  n kujtes punon ti a? :p
   
 8. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  @Lindi Pc met thon drejten kom provu edhe une po si me shkronja spo dilke hahahha

  @Albi Bytyqi Po fonti ma ndryshe ke po qitash e boj Update edhe ja rregulloj kejt haha ;) Thenks shum

  @ThumperTM Jo mor nuk punoj nKujtes veq pata qef me provu qysh pom dalin kta logo tprogrameve hahah

  me 1 fjal Thenks Krejtve :p

   
  Last edited: 25 Dhjetor 2013

Shpërndaje faqen

Loading...