1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kujdes!

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga Lodvald, 17 Nëntor 2016.

  1. Lodvald

    Lodvald Anëtar Legjendë

    Postimet:
    2,180
    Pëlqimet:
    617
    Pikë nga trofetë:
    258
    Emi mer dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
  2. DarKr0x

    DarKr0x Anëtar Legjendë

    Postimet:
    3,441
    Pëlqimet:
    1,072
    Pikë nga trofetë:
    358
    Adwords ad :p thanks for warning.
     
  3. Selim Baruti

    Selim Baruti Anëtar me Përvoj

    Postimet:
    1,375
    Pëlqimet:
    256
    Pikë nga trofetë:
    128
  4. Koraab

    Koraab Anëtar i Njohur

    Postimet:
    527
    Pëlqimet:
    170
    Pikë nga trofetë:
    73
    Vetem amaterat nuk e verejn kshyre mas pari qfar dizajni syt ti merka
     
  5. oxkos Webmaster

    oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

    Postimet:
    157
    Pëlqimet:
    73
    Pikë nga trofetë:
    38
    flm per keshilla, varesisht nga shteti qe kyqesh ai domain mund te shfaqet ose mos shfaqet fare.
    Tek une ai domain nuk shfaqet por gjithmone duhet pasur kujdes qe te kyqesh vetem ne google.com/adsense
    [​IMG]
     

Shpërndaje faqen

Loading...