1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kujdes nga nje Person ALBERT ISUFI

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga AVM Digital, 27 Maj 2020.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  kam dash me bo deal per nji faqe me nje person me emrin Albert Isufi , I Mitrovices, Kosov. Keni kujdes se robi pasi mori leket me bori bllok. Nese ndokush nga ju ka naj faqe facebook shqiptare me shit me njoftoni sepse duhet me e ble nje faqe me leket e mija pas atij incidenti qe ndodhi me ket rob
   
  @science pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  mire eshte te mos perdoren emra reale
  nuk mund te dish se kush eshte e me ke ke fol
  ne raste te tilla tu drejtohesh autoriteteve perkatese
   
  Last edited: 27 Maj 2020
  bthaci pëlqen postimin.
 3. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ka terheq leket me ate emer dhe me duket shume real. Perderisa Robi ka vajt ka terheq leket me ate emer dmth eshte ai person
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  SA euro ja ke dergu , denoncoje ne polici nese ja ke dergu me WU
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 5. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  A eshte ktu n'kete forum ?
   
  bthaci pëlqen postimin.
 6. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me WU ja kam dergu bro @getrich 150euro por un jm tr ai Kosov
   
 7. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pash nje zot qe lajmron rastin ne polici se. shum (editim stafi: kujdes fjalorin) esht edhe ne kosove ,
  Per 24 or maksium me ID numer qe ka terheq paret ne WU. Menihere polcia e kap.

  Ne kete adress shkruju. Pershkruja krejt rastin. Dhe fleten e derges beje scan dergoia ne attachment.
  Dhe leja nje numer te telit per kontakt.


  Ju mund të dërgoni informatat e juaja edhe në adresën elektronike [email protected]
   
  Last edited by a moderator: 28 Maj 2020
  DailyTeCh dhe bthaci pëlqejnë postimin.
 8. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk e di pse lodhesh kot! Kur ti ke opsionin per me marr follow duke ber promote faqen qe te bejn like e zgjedh vetem Albania, dhe ajo merr goxha aktivitet. Se kam 3 dit qe e bej promote per follow dhe me ka sjellur 6.5k follow duke i futur cdo dit nga 10 euro. Esht super se sjell dhe aktivitet ne faqe :D Se dhe mu me thoshin mjep 600 euro tjap faqe 20k, dhe fundja fundit as 1 like nfoto smerrshin. :(
   
  Mr.Gh0$T, Florenc S. dhe dotnet pëlqejnë postimin.
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Lajmroje ne Polici dhe ne WU ai se ka qare pa ti kthy ato pare , edhe kurr n jet sun merr mo me emer t vet n WU pare
   
 10. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  73
  Jam kurioz me dit a ta boni Shqiponjen me duar?
   
  Florenc S., Aureli AK dhe bthaci pëlqejnë postimin.
 11. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo i ka knu kongen xhamadani vija vija
   
  bthaci pëlqen postimin.
 12. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  E kam pa ket person, ka dasht edhe mu t`me mashtron ne lidhje me faqe unpublished dhe limit zero reach, po si dhezi te un
   
 13. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  A e ki lajmru ne polici, ?
   
 14. Berat Ukshini

  Berat Ukshini Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Bleart Mustafa osht kryesori i ketij djaloshi :)
  I Mitrovices
   

Shpërndaje faqen

Loading...