1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Kujdes nga ky postim (Phishing)

Tema tek 'Siguria në përgjithësi' e hapur nga Albozr, 10 Maj 2018.

Tags:
 1. Albozr

  Albozr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  995
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shoh shum persona duke komentuar dhe duke u futur ne kete lajm te cilin ekan bere disa persona ne emer te Telegrafit por me disa ndryshime tek emri deshirova tju lajmroj sepse vjedh faqe accounte

  Foto : https://prnt.sc/jg436w
   
  Taboo, dardanvu, Mike dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...