1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kujdes kur bleni fanpage ose grupe!!!

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga gjevor, 10 Dhjetor 2017.

 1. gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Pershendetje, doja te ndaj me ju dicka qe kam hasur kohet e fundit. Nuk e di se ne cilen kategori duhet ta postoj. Doja tju keshilloja te gjitheve qe te beni kujdes kur bleni fanpage apo grupe. Paska dale nje hile dhe shume njerez te ligj e perdorin. Jane ata qe e kane mendjen si me vjedh tjetrin dhe jo si me punu e me fitu me djerse. Njerezit bejne deactivate ose kerkese per delete nje profil qe eshte admin ne faqe. Ti ke kohe 2 jave me duket nese do ta anullosh kerkesen per caktivizim te profilit. Ata e shesin faqen, ti marrin parate dhe pas disa ditesh aktivizojne accountin qe eshte admin i fshehur dhe bejne delete profilin tend qe je admin.
  Nje keshille eshte, ju e dini me se miri!
   
  emimer dhe BurimBushi pëlqejnë postimin.
 2. Genc1989

  Genc1989 Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po nuk esht vec kjo edhe nese eshte faqja e verifikume (blue badge) dhe ka mention aktive edhe nese e fshin prej admin prap eshte admin, aj qe ka mention.
   
  gjevor pëlqen postimin.
 3. Fatmire

  Fatmire Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Deshiroj te blej nje fanpage shqip
   

Shpërndaje faqen

Loading...