1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kuiz] Qka Eshte Zijafeti

Tema tek 'Kuize nga itShqip' e hapur nga [email protected](wetima), 25 Shkurt 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. W3T!M@(wetima)

  [email protected](wetima) Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Qka Eshte Zijafeti?
   
 2. armends

  armends Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Dite e grave haha
   
 3. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kuizet duhet te jene me informatik dhe jo me gjera qe nuk kan aspak rendesi.

  Hulumto me shume ne forum dhe meso rreth veprimtaris qe kemi,dhe me kryesorja lexo rregulloren.

  TEMA MBYLLET
   
  ArditS pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...