1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kufizim i anetareve (new users)

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga ﴾.﴿, 31 Tetor 2021.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  new user register
  kufizim per postim qe permban post me link
  minimum te kete 20 postime + 2 jave vjetersi
   
  Taboo, BurimBushi, olsi26431 dhe 5 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,247
  Pëlqimet:
  944
  Pikë nga trofetë:
  193
  Edhe un kam propozuar kete mendim para shum kohesh por nuk eshte marr parasysh , spamerat na myten
   
  Poshnjari, Avioni dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,140
  Pëlqimet:
  1,123
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe une jam dakord me kete, por vetem adminat mund ta bejne.
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  959
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  93
  po vijn full spammers, se di a jane bots apo spammers. Duhet pa kjo, se po krijojne tema direkt.
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  ne forume te ndryshme shoh te njejtin post msg spamm i bere dhe nga anetare te vjeter
  kjo me ben te mendoj se acc jane hakuar ne forume te tjera te perbashketa te ketyre users
  prandaj mos te perdoren te njejtat te dhena ne forume te ndryshme & gjithnje Two-Step Verification
   
  ALBKOS Marketing, Universal dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  984
  Pëlqimet:
  407
  Pikë nga trofetë:
  143
  Jam shum dakort
   
 7. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,743
  Pëlqimet:
  310
  Pikë nga trofetë:
  213
  Super ide.
   

Shpërndaje faqen

Loading...