1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ku te gjej Internet Simetrik ne Elbasan?

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga indrit710, 20 Tetor 2019.

 1. indrit710

  indrit710 Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Pershendetje.
  Jam I interesuar per interenet simetrik ne elbasan sepse me duhet shpejtesia a ngarkimit sa ajo e shkarkimit. Nese dini se kush ISP e ofron kete ju lutem me ndihmoni. Flm
   
 2. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nashta e kan kta n plan vetem duhet mi thirr edhe mi pyet per mu siguru.
   
 3. indrit710

  indrit710 Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Albtelecom dhe abcom nuk e ofrojne.
   
 4. Inpu

  Inpu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  274
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per cfare kapacitetesh behet fjale ?
   
 5. indrit710

  indrit710 Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Minimalistht 8mbps deri 20mbps ose ma shum
   
 6. Laurent

  Laurent Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  28
  Duhet te interesohesh cfare kompanish operojne me Fiber dhe patjeter qe ofrojne kapacitete simetrike por me goxha kosto.
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...