1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje ku mundemi te mesojm html

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Femi-pc, 6 Qershor 2020.

 1. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje

  desha te dije a kemi mundesi te mesojm codet html ne internet, apo ndonje liber, dhe a eshte html e para pastaj css.
  faleminderit
   
 2. DEVILAL

  DEVILAL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  28
  olsi26431 dhe Femi-pc pëlqejnë postimin.
 3. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18

  faleminderit shum
  a duhet te regjistrohem apo nuk ka nevoj se nuk po ma jep mundesin per regjistrim vetem thot hyr, email password
   
 4. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Bravo per informacionin vlla
   
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  pershendetje ke gjithashtu edhe https://www.w3schools.com/html/default.asp
  e ki edhe editorin te ndihmon shum si fillim
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 6. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese nuk din mir anglisht ta preferoj ket kanal eshte ne gjuhen shqipe, , mund ti msosh ne te njejten koh te dyjat html dhe css


  Kurse nese don mi msu kto dyja mir ta preferoj ket kanal ne gjuhen angleze
   
 7. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  https://www.w3schools.com/
  Kjo eshte shume e leht
   
 8. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  68
  Pikë nga trofetë:
  38
  shqipbook pëlqen postimin.
 9. DEVILAL

  DEVILAL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  28
  kliko tek 1 kurs edhe pastaj e ki "regjistrohu ketu" edhe pastaj "Sign up"
  https://i.imgur.com/DtlIFTO.png
   

Shpërndaje faqen

Loading...