1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ku mundemi me shiku anthony joshua ?

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga -K-M-, 7 Dhjetor 2019.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  161
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ku mundemi me shiku anthony joshua ? Qe e ka sonte me 12 7 2019.
  Anthony Joshua vs Ruiz 2.
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  781
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  73

Shpërndaje faqen

Loading...