1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje ku mundem te investoj

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Beniidrizi, 14 Tetor 2019.

 1. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  pershendetje kam mar nje app
  etoro
  a esht i mir ki app per te investuar edhe desha te investoj 200€ a ka pasur dikush pervoj me kete app ose cili esht me i mir , edhe tek cila me i fut parat btc apo dicka tjeter


  faleminderit per mirkuptimin.
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  Per etoro nuk di cte them por vetem ne btc mos bej trading sepse eshte shume I paparashikueshem
   
  Beniidrizi pëlqen postimin.
 3. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  190
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  eToro ka vite te tera online dhe eshte serioz, thjesht investo me kujdes pasi eshte nje fushe ku duhet te jesh specialist dhe njohes i mire I tregut
   
  Beniidrizi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...