1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ku mundem te blej btc

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga aksham, 16 Janar 2020.

 1. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ku mundem te blej btc me kredit karten time perveq CEX.io, paybis.com
  Dhe a esht rezik si CEX.IO qe kerkon selfie me karten tande dhe nuk te lejon me i fshi numrat po ashtu komplet me ja dergu per me verifiku a munden stafi atyre me ta keqperdor kartelen?
   

Shpërndaje faqen

Loading...