1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Ku mundem ta gjejë këtë Wordpress Theme

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga genni, 26 Korrik 2020.

 1. genni

  genni Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. Best Answer:
  Post #2 by shteti, 27 Korrik 2020
 3. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  38
  Best Answer
  genni pëlqen postimin.
 4. genni

  genni Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  shteti pëlqen postimin.
 5. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28

Shpërndaje faqen

Loading...