1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ku mundem me gjet email supportit per google adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 28 Prill 2019.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  A din kush si muna me ra nkontakt me google adsense per sektorin e paymentit?
  Sdi a kan naj email qe me i kontaktu direkt.

  Falemnderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...