1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ku mundem me ble siacoin edhe si me hap wallet

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga james, 9 Janar 2018.

 1. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  Kush mundet mem tregu ku mundem me ble siacoin edhe qysh me hap wallet sepse jam i ri ne ket pun pres pergjigjje
   

Shpërndaje faqen

Loading...